Seachem Stability 50 ml ( 100 ml,250 ml, 500 ml)

Seachem Stability 50 ml ( 100 ml,250 ml, 500 ml)
Výrobca: Seachem
Kód produktu: 286
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 5.90€

Dostupné možnosti


Balenia objem :
- vhodné pre morské aj sladkovodné akvária

Vysoko účinná násada baktérií. Veľmi rýchlo dokáže naštartovať nový filter a je vhodné ich pridávať pri každej výmene vody. Odbúravajú toxické látky.

- Seachem stability obsahuje baktérie odolné voči celému rozsahu pH a iných látok.

Iné baktérie dokážu prežiť iba pri určitých podmienkach v akváriu – napr. pri určitom pH alebo prí špecifickom zamorení organickými látkami. Ak dáky z týchto parametrov nezodpovedá požiadavkám baktérií, dochádza k ich úhynu. Seachem stability naopak obsahuje veľmi široké spektrum baktérií, to zaručuje, že v akýchkoľvek podmienkach ich prežije veľké percento.

- baktérie Seachem Stability prežijú aj vysoké znečistenie vody. Čím viac nečistôt a toxických látok vo vode je, tým viac sa baktérie rozrastajú. U ostatných prípravkov dochádza naopak spravidla k úhynu baktérií.

- ako jediný produkt na trhu obsahuje nitrifikačné aj denitrifikačné baktérie. Vďaka tomu dokážu baktérie prežiť v aerobnom ale aj anaerobnom prostredí.- baktérie sú jedinečné v tom, že nie sú viazané pomocou síry ako u ostatných prípravkov, čo môže za určitých podmienok viesť k premene na sírovodík.

- prípravok je koncentrovanejší, teda úspornejší oproti iným produktom

 

Dávkovanie:

Bežné použitie: 1 vrchnáčik 5 ml na 40 litrov vody raz mesačne alebo pri každej výmene vody. Rovnaké dávkovanie pri náhlom znečistení nádrže, alebo pri pridaní nových rýb.

Použitie v novom akváriu: 1 vrchnáčik 5 ml na 40 litrov vody prvý deň po založení. Následne každý deň po dobu 7 dní jeden vrchnáčik na 80 litrov vody čím sa zaručí dostatočné naštartovanie filtra.

© Morské Akváriá - 2013