Microbe-LIFT® All In One 118 ml (236 ml, 473 ml)

Microbe-LIFT® All In One 118 ml (236 ml, 473 ml)
Výrobca: MICROBE-LIFT®
Kód produktu: 54
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 9.50€

Dostupné možnosti


Balenia objem :MICROBE-LIFT ALL-IN- ONE 
Hlavný doplnok 
Pohodlný spôsob dávkovania všetkých našich Reef & Marine doplnkov v jednom. 
 
 MICROBE-LIFT/ All-In-One Master Supplement je novo vyvinutý s vlastnou formuláciou, ktorá bola vytvorená za účelom zjednodušenia údržby útesového prostredia. To má strategicky vyvážený pomer nasledujúcich 6 MICROBE-LIFT produktov: železo, dôležité minerály a stopové prvky, vitamíny a aminokyseliny, vápnik - koncentrát, jodidy a bromidy, stroncium a molybdén. MICROBE-LIFT/ All-In-One Master Supplement je čas sporiaci produkt, ktorý je zvlášť vhodný a ekonomicky rozumný pre menšie útesové systémy, ako napríklad, "nano akváriá". 
 
Prečo MICROBE-LIFT/Reef & Marine doplnky? Zmes morskej soli môže obsahovať 70 alebo viac prírodného morského základu a stopových prvkov. Tieto pomáhajú udržiavať kvalitu vody pre ryby, koraly, bezstavovce / alebo makro-riasy, ako v prírode. V akváriu "uzavretý systém", bielkovinové odpeňovače, ozonizátory, uhlíkové filtre, a dynamické bio-chemické procesy môžu znížiť dôležité komponenty, vrátane vápnika, stroncia, molybdénu, jódu, bromidu, železa, vitamínov, aminokyselín, minerálov a stopových prvkov. 
 
Tento výrobok je určený pre všetky okrasné a akvarijné ryby, ale nesmie byť použitý pre ryby určené na ľudskú spotrebu. 
 
Dávkovanie: 
Pridajte 2-4 plné uzávery (14-28 ml.) na 189 L. 1 až 2 krát týždenne ako úplný širokospektrálny doplnok viac než 60 zložiek morskej vody. Dávkovanie môže byť bezpečne dvojité, ak je potrebné. 
 
Prísady: 
MICROBE-LIFT/All-in-One Master Supplement je pH vyvážený a pomerne miešaný zo šiestich MICROBE-LIFT Reef & Marine doplnkov - koncentráty, vrátane: vápnik, stroncium / molybdén, jodid / bromid, vitamíny / aminokyseliny, minerály / prvky , železo / tiamín (B-1), kyanokobalamín (B- 12), balené ako vhodný hlavný doplnok 
Obohatené o vitamín D. 
© Morské Akváriá - 2013